1. Novosti iz udruga
  2. Radionice o EU fondovima u Klubu Kotač, DC Rojc

Radionice o EU fondovima u Klubu Kotač, DC Rojc

Centar za kulturne djelatnosti (CKD) iz Zagreba će u Puli u Klubu Kotač, DC Rojc, 15. i 16. travnja održati dvije radionice o EU fondovima u okviru projekta „Aktivirajmo udruge za mlade“.

Svi govore o novcima koji postoje i koje samo treba zgrabiti. Dio organizacija koje su dobile novce pate pod teretom birokratiziranog izvještavanja i različitih procedura. Gdje je istina? I što se isplati, a što ne? Doznajte na radionici. Usput ćete dobiti informacije kako pripremiti projekt, na koje pozive/natječaje se javljati, na što paziti, što činiti, a što ne činiti ni u ludilu. I zašto je često bolje biti partner nego voditelj projekta.

Teme radionica:
- Otkuda i zašto dolaze novci,
- Što se zbiva u Hrvatskoj s EU novcima?,
- Kako čitati duge, dosadne i nerazumljive upute za prijavitelje,
- Kako pripremiti projekt?.

Voditelji radionice su Maritna Belić i Sanjin Hasanefendić, a prijaviti se možete slanjem poruke na mail office@ckd.hr. Sudjelovanje na radionici je besplatno.

Facebook događaj: https://www.facebook.com/events/402962463821609/?active_tab=discussion