1. Novosti iz Zaklade
  2. Radionica razrade ideje u Sisku

Radionica razrade ideje u Sisku

Na radionici razrade ideje društvenog programa u Sisku, sudionik Akademije, Željko Jakopović predstavio je svoju ideju. Ideja je nordijskim hodanjem promovirati zdrav i aktivan život za osobe starije životne dobi. Uz nabavku štapova za nordijsko hodanje, koji bi bili na korištenje cijeloj zajednici, ideja je na šetnici uz rijeku Kupu postaviti nekoliko info tabla za šetače na kojima će biti prikazane vježbe istezanja s nordijskim štapovima.

Radionici su se pridružili članovi udruge osoba s invaliditetom Sisak, zamjenik gradonačelnice grada Siska, voditeljica za predškolski odgoj, obrazovanje i sport u Gradskoj upravi Grada Siska te predstavnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti.

Realizacija je predviđena do kraja godine.

"Ova radionica provodi se u sklopu Programa Aktivni u zajednici koji se provodi uz programsku suradnju i financijsku podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva"

Povratak na prethodnu stranicu