1. Novosti iz civilnog društva
  2. Radionica “Zakoračimo u našu sutrašnjicu”

Radionica “Zakoračimo u našu sutrašnjicu”

Udruga Svjetski Savez Mladih Hrvatska, osnovana s ciljem promicanja mladih u demokratskom društvu, u okviru projekta #suportiva - suradnjom protiv apatije - organizira radionicu "Zakoračimo u našu sutrašnjicu". Radionica će se održati u Rijeci 21. listopada 2017. godine s početkom u 9:30h na adresi Erazma Baričića 11. Ovo je već treća radionica u okviru programa #suportiva te su prve dvije održane u Osijeku i Splitu, a slijedi radionica u Zagrebu, 4.studenog.

#Suportiva je platforma za edukaciju, istraživanje, osluškivanje i povezivanje generacije mladih [od 18 do 30 godina] koja je podržana sredstvima Europske Komisije kroz Erasmus + program.

Više o programu radionice te prijavnicu možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu