1. Novosti iz civilnog društva
  2. Pula: okrugli stol „Prema demokratskoj školi“

Pula: okrugli stol „Prema demokratskoj školi“

GOOD inicijativa za sustavno i kvalitetno uvođenje građanskog odgoja i obrazovanja, Udruga Zelena Istra i Centar za građanske inicijative Poreč organiziraju okrugli stol "Prema demokratskoj školi" na kojem će biti predstavljen model izvannastavnog uvođenja Građanskog odgoja i obrazovanja u Gradu Rijeci, te će se otvoriti prostor za razgovor o mogućnostima izgradnje demokratske školske kulture, kao i uvođenja građanskog odgoja i obrazovanja i u škole Istarske županije. Okrugli stol namijenjen je predstavnicima obrazovnih institucija, lokalne i regionalne samouprave te organizacija civilnoga durštva.

Okrugli stol održati će su u srijedu, 29. studenog 2017. godine s početkom u 11:30 sati u Dnevnom boravku Društvenog centra Rojc, Gajve 3, Pula.

Više.

Povratak na prethodnu stranicu