1. Novosti iz civilnog društva
  2. Pula dobiva studentsko središte naziva Stanica 50

Pula dobiva studentsko središte naziva Stanica 50

U povodu obilježavanja 50 godina proizvodnje i poslovanja u Hrvatskoj, Coca-Cola u okviru javnih sveučilišnih prostora diljem zemlje projektom Stanica 50 uređuje tzv. studentska središta. Stanica 50 suvremeno je uređeno i tehnički vrhunski opremljeno mjesto na kojemu će mladi moći stjecati dodatna znanja, komplementarna sveučilišnim programima, a korisna u osobnome i profesionalnome razvoju.

Studentska središta Stanica 50 bit će na raspolaganju za korištenje studentima sveučilišta, ali i drugim mladim ljudima iz lokalne zajednice kako bi se unutar njih dodatno obrazovali i usavršavali, stekli nova znanja i vještine te razvili svoje kreativne potencijale. Korištenje se prostorom neće naplaćivati, a unutar njih neće se moći održavati nikakve komercijalne aktivnosti.

Osim Pule, Stanicu 50 dobivaju i Dubrovnik te Osijek,a o čemu su odlučili upravo studenti i građani s gotovo 32 000 glasova.

Povratak na prethodnu stranicu