1. Novosti iz udruga
  2. Proslava rođendana Centra za građanske inicijative Poreč

Proslava rođendana Centra za građanske inicijative Poreč

Centar za građanske inicijative Poreč poziva sve koji su na bilo koji način bili dio priče Centra da se pridruže na proslavi rođendana 01.12.2017. godine. Centar za građanske inicijative Poreč osnovan je 1992., a službeno registriran 1997. godine te ove godine službeno obilježava 20, odnosno 25 godina rada. Druženje će se održati u teatrinu Circolo (zajednica Talijana, Trg slobode 1) uz predstavljanje izložbe, dokumentarca, kviza i druženje uz zakusku.

Za one koji se nalaze izvan Poreča, Centar ima osiguran određen iznos financijskih sredstava te se svi zainteresirani mogu javiti na mail: natasa.vajagic@cgiporec.hr 
 

Povratak na prethodnu stranicu