1. Novosti iz Zaklade
  2. Produženje roka za prijavu projekata usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece

Produženje roka za prijavu projekata usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku promjenio je rok za prijavu na Poziv za prijavu projekata usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2017. godinu te se isti produljuje do 25. kolovoza 2017.

Slijedom navedenog, izmijenjene su Upute za prijavitelje te Poziv za prijavu projekata usmjerenih podršci obitelji i promicanju i zaštiti prava djece za 2017. godinu te se u skladu s time, dana 21. kolovoza 2017. objavljena je  izmijenjena natječajne dokumentacija za prijavu na Poziv.

Izmjenjenu natječajnu dokumentaciju možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu