1. Novosti iz civilnog društva
  2. Prijava projekata za dodjelu nagrade Zayed Sustainability Prize​

Prijava projekata za dodjelu nagrade Zayed Sustainability Prize​

Nagrade projektima neprofitnih organizacija. Nagradni fond za održivost Zayed Sustainability Prize, ukupne vrijednosti 3 milijuna $US, između ostalog namijenjen je i za inicijative/projekte neprofitnog sektora i to u sljedećim područjima:

  • Zdravlje,

  • Hrana,

  • Energija,

  • Voda i

  • Globalne Visoke obrazovne institucije (škole)

uljučujući iznos po svakom pojedinačnom od US$600.000. Projekti se procjenjuju prema njihovom utjecaja na socijalne, ekonomske, tehnološke i/ili okolišne izazove. Organizacije trebaju svojim projektom pokazati jasnu viziju i dugoročni plan utjecaja u navedenim sektorima.

Datum objave natječaja: 10.4.2020.
Datum zatvaranja natječaja 21.5.2020.

Prijave na poveznici.

Povratak na prethodnu stranicu