1. Novosti iz civilnog društva
  2. Predstavljanje Social Impact award u Rijeci

Predstavljanje Social Impact award u Rijeci

ACT Grupa desetak godina radi na stvaranju zajednice mladih koji svoje ideje i namjere pretvaraju u akcije. Podržavaju ih u razvoju društveno poduzetničkih pothvata koji se suočavaju s najizazovnijim problemima našeg vremena.
Kroz SIA program, njihov cilj je povećati broj i spremnost mladih koji svoje talente koriste u stvaranju pozitivnih društvenih promjena. Social Imapct Award program pokrenut je 2009. godine od strane Impact Hub Vienna u partnerstvu sa Zakladom Erste i Vienna University of Economics and Business.
Danas se provodi u više od 20 zemalja Europe, Azije i Afrike te obuhvaća više od 8.000 studenata i mladih godišnje. Službena web stranica programa: https://socialimpactaward.net/
Predstavljanje o​vogodišnjeg natjecanja u području društvenog poduzetništva održat će se 14. ožujka 2019. u 8.30 sati na Ekonomskom fakultetu u Rijeci (dvorana 8/III kat).
Povratak na prethodnu stranicu