1. Novosti iz udruga
  2. Predstavljanje programa „Europske snage solidarnosti“ u Puli i Poreču

Predstavljanje programa „Europske snage solidarnosti“ u Puli i Poreču

Dom za starije i nemoćne osobe Poreč poziva Ustanove, organizacije socijalne skrbi, udruge i sve zainteresirane da se pridruže predstavljanju programa "Europske snage solidarnosti". Predstavljanje rada i informiranje o mogućnostima koje pruža Erasmus+ program održati će se u:

- ponedjeljak, 25. studeni 2019.godine u 10,00 sati, Dnevni boravak Društvenog centra Rojc u Puli, ul. Ljudevita Gaja 3

- utorak, 26. studeni 2019. godine u 10,00 sati u Domu za starije i nemoćne osobe Poreč, ul. M. Gioseffi 2

Dom za starije i nemoćne osobe Poreč prepoznat je u zajednici kao mjesto gdje volontiraju međunarodni volonteri, koji se uključuju u provedbu slobodnih aktivnosti korisnika u Domu i u udrugama koje djeluju na području Poreča. Svoja pozitivna iskustva žele podijeliti s drugima s ciljem jačanja kapaciteta i poticanja razvoja međunarodnog volonterstva i mobilnosti.

Pozive možete pogledati ovdje:

Povratak na prethodnu stranicu