2. Poziv za prijavu novih korisnika usluge osobne asistencije

Poziv za prijavu novih korisnika usluge osobne asistencije

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavljuje Poziv udrugama osoba s invaliditetom i udrugama koje djeluju u korist osoba s invaliditetom da prijave potencijalne nove korisnike usluge osobne asistencije.

Prijava novih potencijalnih korisnika u svrhu procjene od strane Odbora za utvrđivanje potrebe za uslugom osobne asistencije je preduvjet za udruge koje planiraju prijaviti projektne prijedloge s novim korisnicima usluge osobne asistencije u sklopu Poziva na dostavu projektnih prijedloga „Razvoj usluge osobne asistencije za osobe s invaliditetom – faza II“, sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda.

Predviđa se da bi se, sukladno raspoloživim sredstvima, usluga osigurala za 280 novih korisnika.

Rok za podnošenje prijava je do završetka projekata.