2. Raspisan Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje

Raspisan Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva raspisala je Poziv za iskaz interesa za uspostavu Inicijalne programske suradnje sa sedam inačica Poziva koje predstavljaju sedam programskih područja (PP) raspisanih ovim Pozivom i to:

• PP1 - STEM i organizacije civilnoga društva
  • PP2 - STEM i razvoj lokalne zajednice
  • PP3 - Ljudska prava i globalizacija
  • PP4 - Zapošljavanje mladih kroz međusektorsku suradnju
  • PP5 - Prevencija i zaštita zdravlja
  • PP6 - Ovisnosti novog doba
  • PP7 - Suradnja na Euro-Mediteranu

Na ovaj Poziv mogu se prijaviti udruge koje svojim djelovanjem doprinose demokratizaciji i razvoju civilnoga društva u Republici Hrvatskoj u različitim područjima djelovanja koja su predviđena ovim Pozivom.

Rok prijave na ovaj Poziv je do dana 26. veljače 2018. godine, a iznos podrške za Inicijalnu programsku suradnju iznosi 200.000,00 kuna za svako od raspisanih programskih područja.

Više možete pronaći na službenoj web stranici Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva.