1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv udrugama za Unapređenje kvalitete života starijih osoba 2019.

Poziv udrugama za Unapređenje kvalitete života starijih osoba 2019.

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku poziva udruge usmjerene radu sa starijim osobama da se prijave za financijsku potporu projektima kojima se pridonosi poboljšanju kvalitete života i zaštiti prava starijih osoba u skladu s prioritetnim područjima i uvjetima Poziva navedenim u Uputama za prijavitelje koje su sastavni dio ove natječajne dokumentacije.

Ukupno planirana vrijednost Poziva je 7.500.000,00 kuna.

Prijava na Poziv ostvaruje se putem sustava Financijske podrske.

Natječajnu dokumentaciju preuzmite OVDJERok za dostavu prijava je 8. travnja 2019. godine

Povratak na prethodnu stranicu