1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv organizatorima volontiranja

Poziv organizatorima volontiranja

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku poziva sve organizatore volontiranja u 2018. godini da popune evidenciju volontiranja putem aplikacije za unos volontiranja za 2018. godinu, sukladno članku 33. Zakona o volonterstvu (NN, br. 58/07 i 22/13) te Pravilniku o sadržaju izvješća o obavljanim uslugama ili aktivnostima organizatora volontiranja (NN, br. 9/18).

Izvještajno razdoblje odnosi se na vrijeme od 1. siječnja do 31. prosinca 2018. godine, a rok za dostavu izvješća je 31. ožujak 2019. godine. 

Ukoliko tijekom popunjavanja evidencije naiđete na probleme, možete kontaktirati Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku putem e-mail adrese: volonteri@mdomsp.hr
 

Povratak na prethodnu stranicu