1. Novosti iz udruga
  2. Poziv na sudjelovanje u događajima i aktivnostima “Kulturni krug po Općini Medulin”

Udruga airsoft klub Mutila Medulin provodi projekt očuvanja, volorizacije i promocije istarskoga identiteta, tradicije, kulture i običaja „Kulturni krug po Općini Medulin“.
Projekt je u provedbi od siječnja do lipnja 2019. godine s kojim će obilježiti 8 značajnih datuma te će se provoditi razni događaji i aktivnosti.
Prva manifestacija održat će se 25. siječnja u Multimedijalnom centru Općine Medulin nastupom pulskog komičara Zorana Todorovića Todora.

Svi događaji i sudjelovanje na aktivnostima su besplatni. Raspored održavanja možete pronaći na web stranici Općine Medulin.

Projekt je proveden uz financijsku potporu Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva iz sredstava Fond gradova i općina te je sufinanciran sredstvima i proveden u suradnji s Općinom Medulin.