1. Novosti iz Zaklade
  2. Poziv na Savjetodavne Regionalne radionice za provedbu mjera OSI

Poziv na Savjetodavne Regionalne radionice za provedbu mjera OSI

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku Republike Hrvatske kao nacionalni koordinator za provedbu strategije izjednačavanja mogućnosti za osobe s invaliditetom organizira jednodnevne savjetodavne Regionalne radionice  koje su namijenjene koordinatorima i nositeljima mjera Nacionalne strategije na razini lokalne i područne (regionalne) samouprave.

Cilj radionica je jačanje kapaciteta za praćenje i provedbu Nacionalne strategije i Konvencije o pravima osoba s invaliditetom UN-a, unaprjeđivanju koordinacije i suradnje među nositeljima mjera na nacionalnoj i lokalnoj razini te poboljšanje prikupljanja podataka i izrade Izvješća o provedbi Nacionalne strategije.

Regionalna radionica održava se 06. Veljače 2019. godine  u Rijeci, Vijećnica Grada Rijeke na adresi Korzo 16 s početkom u 10 sati.

Program Savjetodavnih Regionalnih radionica možete pogledati OVDJE

Povratak na prethodnu stranicu