1. Novosti iz udruga
  2. Poziv na radionicu “Uputnica za volontiranje: Zašto, kako, kome?”

Poziv na radionicu “Uputnica za volontiranje: Zašto, kako, kome?”

U sklopu 12. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, Volonterski centar Istra organizira događaj pod nazivom “Uputnica za volontiranje: Zašto, kako i kome?”.

Naime, radi se o interaktivnom predavanju/ radionici, kojeg će držati zaposlenice Volonterskog centra Istra, Tihana Fontana, mag. psych., te Aleksandra Lera, mag.soc. pol., a tijekom kojeg ćemo zajedno promišljati o tome koje su to dobrobiti volontiranja, posebno za pojedinca koji volontira, odnosno volontera/volonterku, s naglaskom na psihološke dobrobiti.
Popis drugih događaja koji se održavaju u Istri sklopu 12. Tjedna psihologije u Hrvatskoj, dostupni na stranicama Društva psihologa Istre.

Događaj se će održati u petak, 22.veljače. 2019. godine u 18 sati, u prostoru Dnevnog boravka Društvenog centra Rojc, na adresi Gajeva 3, Pula.

Za više informacija možete dobiti na e-mail: tihana@vci.hr ili na broj telefona 097/ 6766-252.