1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv na radionicu “SuDjelujte!” u Rijeci

Poziv na radionicu “SuDjelujte!” u Rijeci

ODRAZ - Održivi razvoj zajednice u suradnji s Udrugom gradova u RH, Gradom Velika Gorica i udrugama DOOR i ZMAG poziva zainteresirane predstavnike jedinica lokalne samouprave, organizacija civilnoga društva i ostale zainteresirane na prijavu i sudjelovanje na transfernim radionicama projekta ''Participativno upravljanje prirodnim resursima''. Radionica će se održati u Rijeci u prostorima Gradske vijećnice (adresa Korzo 16) u utorak, 12. rujna 2017.

Organiziranje transfernih radionica dio je projektnih aktivnosti planiranih u gradovima Koprivnici, Osijeku, Zadru i Rijeci, s ciljem jačanja kapaciteta gradova, općina i udruga za uspostavljanje sustava izrade i praćenja provedbe javnih politika za upravljanje prirodnim resursima.

Poziv i program kao i više informacija dostupno je ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu