1. Novosti iz Zaklade
  2. Poziv na radionicu pisanja, prijave i provedbe projekata

Poziv na radionicu pisanja, prijave i provedbe projekata

Lokalna akcijska grupa u ribarstvu (LAGUR) „Istarska batana“ u suradnji sa Zakladom organizira dvodnevnu Radionicu pisanja, prijave i provedbe projekata koja će se održati u prostoru Društvenog doma Pješčana Uvala (Ogranak V/1) u petak 21.9.2018. i subotu 22.9.2018. godine. Radionica je usmjerena budućim prijaviteljima na natječaje LAGUR-a s naglaskom na odgojno obrazovne ustanove i organizacije civilnog društva koje imaju sjedište i djeluju na području djelovanja LAGUR-a: gradovi Rovinj i Vodnjan te općine Medulin, Ližnjan, Fažana, Bale, Svetvinčenat, Barban, Kanfanar i Marčana.

Prijaviti se možete najkasnije do 18.9.2018.godine putem sljedećeg linka: https://goo.gl/forms/1cNjR6Dvw17pvLWR2. (prijaviti možete jednog predstavnika organizacije, dok će u slučaju eventualnih slobodnih mjesta obavijest biti objavljena 19.9.2018.godine na web stranici www.lagur-istarska-batana.hr)

Radionica je sufinancirana sredstvima iz Europskog fonda za pomorstvo i ribarstvo.

Povratak na prethodnu stranicu