2. Poziv na predstavljanje natječaja Grada Poreča - Parenzo

Poziv na predstavljanje natječaja Grada Poreča - Parenzo

Grad Poreč – Parenzo je dana 19.12.2018. godine raspisao dva natječaja za financiranje programa i projekata organizacija civilnog društva s rokom prijave do 18.01.2019. godine:

• Javni natječaj za financiranje programa i projekata organizacija civilnog društva u području razvoja civilnog društva, kulture, zdravstva i socijalne skrbi te
  • Javni natječaj za financiranje programa i projekata organizacija civilnog društva u području poljoprivrede.

Zaklada i Grad Poreč – Parenzo organiziraju prezentaciju navedenih natječaja koja će se održati u utorak 08.01.2019. godine u 15:00 sati u Velikoj vijećnici Grada Poreča, na adresi Obala maršala Tita 5.

Pozivamo sve zainteresirane da se odazovu prezentaciji sa svojim projektnim prijedlozima kako bi na vrijeme rješili sve nedoumice oko pisanja projektne prijave i aplikacije na predmetne natječaje.

Poziv možete pronaći u nastavku.

Veselimo se Vašem dolasku!