2. Poziv na fokus grupe za potrebe izrade Strateškog plana Zaklade

Poziv na fokus grupe za potrebe izrade Strateškog plana Zaklade

Zaklada poziva sve zainteresirane udruge, ustanove i druge organizacije civilnog društva te zainteresirane građane da se odazovu na fokus grupe koje će se održati u:

• Puli u utorak 23.01.2018. godine u prostorijama Dnevnog boravka Društvenog centra „Rojc“ (Ul. Ljudevita Gaja 3) u 17:00 sati
  • Pazinu u srijedu 24.01.2018. godine u prostorijama Društvenog centra „Veli Jože“ (154. brigade Hrvatske vojske 5) u 17:00 sati

Zaklada je u procesu izrade Strateškog i akcijskog plana za period od 2018. - 2020. godine te želi na ovom sastanku kroz diskusiju s predstavnicima raznih sektora, saznati što više o potrebama i interesima sektora u kojem djelujemo, važnosti i mogućem smjeru djelovanja Zaklade te prijedlogu novih inicijativa i projekata na kojima se mogu realizirati buduće suradnje.

Poziv na fokus grupe i više informacija dostupno je u nastavku.