1. Novosti iz civilnog društva
  2. Poziv na dostavu kandidatura za članove Nacionalne kontakt točke

Poziv na dostavu kandidatura za članove Nacionalne kontakt točke

Ured za udruge poziva sve zainteresirane organizacije civilnoga društva koje djeluju u području zaštite ljudskih prava i zaštite okoliša da dostave prijedloge kandidata za člana Vanjskog tijela Nacionalne kontakt točke kao trajnog mehanizma za promicanje i primjenu smjernica za odgovorno poslovanje Organizacije za gospodarsku suradnju i razvoj (OECD). Prijedlozi se dostavljaju direktno Uredu za udruge na elektroničku adresu: savjet@udruge.vlada.hr ili članovima Savjeta za razvoj civilnoga društva - predstavnicima udruga prema području djelovanja, putem za to predviđenog obrasca.

Više o Nacionalnoj kontakt točci te potrebne obrasce i popis članova s elektroničkim adresama možete pronaći na službenim web stranicama Ureda za udruge: www.ured.gov.hr

Rok za dostavu kandidatura je četvrtak 12. rujna.

Povratak na prethodnu stranicu