2. Poziv na dostavu kandidatura za članove Nacionalne kontakt točke

Poziv na dostavu kandidatura za članove Nacionalne kontakt točke

Ured za udruge poziva sve zainteresirane organizacije civilnoga društva koje djeluju u području zaštite ljudskih prava i zaštite okoliša da dostave prijedloge kandidata za člana Vanjskog tijela Nacionalne kontakt točke kao trajnog mehanizma za promicanje i primjenu smjernica za odgovorno poslovanje Organizacije za gospodarsku suradnju i razvoj (OECD). Prijedlozi se dostavljaju direktno Uredu za udruge na elektroničku adresu: savjet@udruge.vlada.hr ili članovima Savjeta za razvoj civilnoga društva - predstavnicima udruga prema području djelovanja, putem za to predviđenog obrasca.

Više o Nacionalnoj kontakt točci te potrebne obrasce i popis članova s elektroničkim adresama možete pronaći na službenim web stranicama Ureda za udruge: www.ured.gov.hr

Rok za dostavu kandidatura je četvrtak 12. rujna.