1. Novosti iz civilnog društva
  2. Posjet pučke pravobraniteljice Istarskoj županiji

Posjet pučke pravobraniteljice Istarskoj županiji

Kako bi identificirali izazove s kojima se građani suočavaju u svom svakodnevnom životu, ali i približili instituciju pučkog pravobranitelja što širem broju dionika na regionalnoj i lokalnoj razini, pučka pravobraniteljica sa suradnicima i tijekom 2018. godine nastavlja posjete županijama. Posjeta Istarskoj županiji planira se dana 19. i 20. rujna, te bi se tom prilikom 19. rujna od 9:00 do 11:00 sati održao sastanak s predstavnicima nacionalnih manjina/vijeća nacionalnih manjina, organizacija civilnog društva i LAG-ova koji djeluju u Istarskoj županiji.

Sastanak će se održati u prostoru Dnevnog boravka Društvenog centra Rojc , Ul. Ljudevita Gaja 3.

Potvrde sudjelovanja do 14.09.2018. godine na: tajana.vlasic@ombudsman.hr.

Povratak na prethodnu stranicu