1. Novosti iz Zaklade
  2. Otvoreno savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Regionalnom programu za mlade Istarske županije

Otvoreno savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Regionalnom programu za mlade Istarske županije

Dana 27. prosinca 2017. godine otvoren je postupak savjetovanja sa zainteresiranom javnošću o Regionalnom programu za mlade Istarske županije - sažetak. Savjetovanje će trajati sve do 27. siječnja 2018. godine, a svi prijedlozi i primjedbe moraju biti dostavljeni putem Obrasca za sudjelovanje u savjetovanju.

Pozivaju se svi predstavnici zainteresirane javnosti (ustanove, institucije, udruge, JLS odnosno zainteresirane fizičke osobe) da u postupku savjetovanja o Regionalnom programu za mlade Istarske županije - sažetak dostave svoje prijedloge i mišljenja koji će biti razmotreni, a do dana 30. siječnja 2018. godine biti će sastavljeno i Izvješće o usvojenim i odbijenim prijedlozima koje će biti objavljeno na web stranici Istarske županije.

Više možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu