2. Otvoreni natječaji Moj Zaba Start

Otvoreni natječaji Moj Zaba Start

Moj Zaba Start je natječaj Zagrebačke banke za dodjelu financijskih potpora najboljim poduzetničkim i društveno korisnim idejama i projektima.

Od 2013. godine on povezuje inovativne poduzetnike i bankarski sektor, a u njegovu sklopu Banka i partneri natječaja pružaju stručnu, konzultativnu i financijsku potporu realizaciji najboljih projekata iz područja poduzetništva i društva s ciljem poticanja pozitivnih trendova i ostvarivanja pozitivnog utjecaja na naše gospodarstvo i razvoj zajednice u kojoj živimo.

U okviru triju izdanja natječaja Moj Zaba Start Banka je dosad pružila priliku za rast i razvoj čak 29 projekata iz područja tehnoloških inovacija, weba i aplikacija, obrtništva, dizajna, umjetnosti, razvoja djece i mladih te zelenog i društvenog poduzetništva.

Moj Zaba Start 2017.

Ove godine na natječaj se mogu prijaviti svi koji imaju inovativne i društveno korisne projekte iz područja pod naslovima:

Prijave traju do 31. srpnja 2017.

Pratite Moj Zaba Start i saznajte više o natječajima i uvjetima prijave na www.mojzabastart.hr.