1. Novosti iz civilnog društva
  2. OTP banka raspisala Javni natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini

OTP banka raspisala Javni natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini

U sklopu svog donacijskog programa "Zeleno svjetlo za...", OTP banka raspisala je Javni natječaj za dodjelu donacija u 2019. godini. Pravi sudjelovanja na natječaju imaju registrirane udruge, klubovi i ustanove sa sjedištem u Republici Hrvatskoj. Zainteresirani mogu prijaviti svoje projektne ideje u sljedećim područjima: Mladi, obrazovanje i znanost; Očuvanje kulturne, povijesne i tradicijske baštine te očuvanje okoliša; Humanitarni projekti (zdravstvo, socijalna skrb, ljudska prava); Sport. Projekti moraju doprinositi općem doprinosu društvu i lokalnoj zajednici, održivom upravljanju financijama, kreativnosti i ozbiljnosti dostavljenih planova te dosadašnjoj uspješnosti provedenih projekata. Rok za prijavu je do 16. svibnja 2019. 

Prijavu možete izvršiti putem on-line obrasca na sljedećoj poveznici:

https://www.otpbanka.hr/hr/prijavnica-za-natjecaj-za-dodjelu-donacije

Povratak na prethodnu stranicu