1. Novosti iz civilnog društva
  2. Online trening “#Skill me”

Online trening “#Skill me”

Mreža mladih Hrvatske poziva sve zainteresirane osobe koje rade s mladima (eng. youth workere) i volontere da se prijave na besplatan online trening “#Skill me”. Trening je namijenjen volonterima organizacija civilnog društva te youth workerima na početku svog rada u sektoru s ciljem upoznavanja sudionika s neformalnim metodama učenja i procesom planiranja radionice u neformalnom okruženju, te poticanja praktične primjene naučenog, što uključuje izradu vlastite radionice, na koju će sudionici dobiti povratnu informaciju trenerica.

Rok prijave traje do 15.01.2018. godine, a sudjelovati može ukupno 15 sudionika/ca.

Online trening provodi se u okviru projekta „European Wide Web of Youth Work“ kojeg Mreža mladih Hrvatske provodi u partnerstvu sa Srbijom, Austrijom, Slovenijom, Nizozemskom, Litvom i Italijom.

Prijavni obrazac te više o treningu "#Skill me" možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu