1. Novosti iz civilnog društva
  2. Održana tribina: Društveni razvoj u 21. stoljeću

Održana tribina: Društveni razvoj u 21. stoljeću

Upraviteljica Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva sudjelovala je na tribini „Društveni razvoj u 21. stoljeću“. Na tribini se raspravljalo o pitanjima važnosti međusektorske suradnje za razvoj neke zajednice, razvijanju povjerenja među ljudima, društveno odgovornom poslovanju, društvenim inovacijama i ulozi obrazovanja. Tribina se odlično nadovezala na protekle Info dane za udruge u Istri 2019. čiji je naglasak bio upravo na glavnoj potrebi današnjice - novim promišljanjima o razvoju društva, te poticanju sudionika na proaktivno djelovanje u svojim zajednicama; društvenom poduzetništvu i društvenim inovacijama. Na tribini su osim Helgu Možé sudjelovale i doc.dr.sc. Sabina Lacmanović (Fakultet ekonomije i turizma Dr. Mijo Mirković) te izv.prof.dr.sc. Kristina Afrić Rakitovac (Fakultet ekonomije i turizma Dr. Mijo Mirković), a moderirao je Vedran Stanić.

Tribina je organizirana od strane Saveza udruga Rojc. u sklopu projekta NECA (Networked-Educate-Connect-Awake), a održala se 16. prosinca u Dnevnom boravku Rojca.

Snimku tribine možete poslušati na ovom linku.

Povratak na prethodnu stranicu