2. Održana prezentacija i edukacija u okviru 2. Natječaja “Mali projekti za bolje sutra”

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva održala je u Balama, Buzetu, Marčani i Vrsaru kratku prezentaciju i edukaciju vezanu za 2. Natječaj za male projekte u zajednici „Mali projekti za bolje sutra“. Cilj edukacije bio je upoznati sve potencijalne prijavitelje s uvjetima natječaja, natječajnom procedurom te osnovama pisanja projektnih prijedloga, a osim toga, potencijalni su prijavitelji mogli postaviti pitanja konkretno vezana uz njihove projektne prijedloge kako bi riješili moguće nejasnoće.

Podsjetimo, 2. Natječaj "Mali projekti za bolje sutra" namijenjen je udrugama sa sjedištem u Gradovima i Općinama članovima Fonda gradova i općina, a raspisan je do 18.10. 2018. godine. Sva pitanja vezanih uz uvjete natječaja možete postaviti na adresu e-pošte: natjecaji@civilnodrustvo-istra.hr do 11.10.2018. godine.