1. Novosti iz udruga
  2. ODRAZ preveo i uredio strip o Globalnim ciljevima održivog razvoja

ODRAZ preveo i uredio strip o Globalnim ciljevima održivog razvoja

ODRAZ je preveo i uredio strip pod nazivom Naš planet i 17 ciljeva, edukativni strip o Globalnim ciljevima održivog razvoja, kako bi djeci objasnili važnost očuvanja našeg planeta te učitelje motivirali da uče djecu o odgovornom ponašanju prema drugim ljudima, prirodi i okolišu. Autorica stripa je Margreet de Heer, a izrađen je u sklopu inicijative Stripovi ujedinjuju narode.

ODRAZ - Održivi razvoj zajednice promovira načela održivog razvoja, educira dionike iz različitih dijelova Hrvatske i iz svih sektora o mogućnostima njihove praktične primjene, podržava globalne ciljeve održivog razvoja te će nastaviti rad na informiranju relevantnih dionika i šire javnosti o ciljevima i Programu UN-a do 2030.

Tiskanje stripa je financirao Grad Zagreb kroz projekt Globalnim ciljevima održivog razvoja do sigurnog i održivog urbanog okoliša.

Više na: www.odraz.hr

Povratak na prethodnu stranicu