2. Objavljeni rezultati natječaja “Mali projekti za bolje sutra” i “Razvoj društva”

Zakladna uprava je dana 12.2.2015.g. donijela Odluku o dodjeli financijskih potpora po natječajima "Mali projekti za bolje sutra" i Razvoj društva" od dana 15.12.2015.g. Odobreno je financiranje ukupno 7 malih projekata u ukupnom iznosu od Kn 63.645,75 Po natječaju "Razvoj društva" odobreno je financiranje 3 projekata i to: 1 projekt u sklopu prioritetno područja P.1. Podrške za edukacije i 2 u sklopu prioritetnog područja P.2. Projekti spajanja generacija. Ukupna vrijednost projekata financiranih po natječajima "Razvoj društva" je Kn 58.000,00. Rezultate možete pronaći na sljedećim linkovima: Mali projekti Razvoj društva Čestitamo svim dobitnicima!