1. Novosti iz Zaklade
  2. Objavljeni privremeni rezultati Poziva za prijavu projekata usmjerenih mladima

Objavljeni privremeni rezultati Poziva za prijavu projekata usmjerenih mladima

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je privremene rezultate Poziva za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu za 2017. godinu.

Privremene rezultate možete pronaći ovdje.

Prijavitelji koji se nalaze na listi privremenih rezultata bit će putem maila obaviješteni o potrebi dostave dodatne dokumentacije. Ukoliko se provjerom dodatne dokumentacije ustanovi da neki od prijavitelja ne ispunjavaju tražene uvjete Poziva, njegova prijava neće ići u postupak ugovaranja, a istu će zamijeniti slijedeća prijava prema redu ostvarenih bodova. 

Povratak na prethodnu stranicu