1. Novosti iz Zaklade
  2. Objavljena Odluka Grada Poreča o financiranju programa i projekata iz područja poljoprivrede

Objavljena Odluka Grada Poreča o financiranju programa i projekata iz područja poljoprivrede

Gradonačelnik Grada Poreča-Parenzo donio je Odluku o dodjeli financijskih sredstava programima i projektima organizacija civilnog društva u području poljoprivrede iz Proračuna Grada Poreča-Parenzo u 2018. godini, na temelju članka 29. stavak 6. Uredbe o kriterijima, mjerilima i postupcima financiranja i ugovaranja programa i projekata od interesa za opće dobro koje provode udruge (Narodne novine, broj 26/15), članka 53. Statuta Grada Poreča-Parenzo /Službeni glasnik Grada Poreča-Parenzo, broj 2/13) i članka 30. Pravilnika o financiranju programa i projekata koje provode organizacije civilnog društva (Službeni glasnik Grada Poreča-Parenzo, broj 1/16 i 1/18). 

Odluku možete pročitati ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu