2. Objavljena je Odluka o financiranju programa i projekata iz Proračuna Grada Poreča za 2018. godinu

Grad Poreč - Parenzo dana 16.01.2018. godine raspisao je Javni natječaj za financiranje programa i projekata organizacija civilnog društva u području razvoja civilnog društva, kulture, zdravstva i socijalne skrbi. Po okončanju natječajne porcedure dana 4.04.2018. godine donesena je Odluka o dodjeli financijskih sredstava programima i projektima organizacija civilnog društva u području: razvoja civilnog društva, kulture, zdravstva i socijalne skrbi iz Proračuna Grada Poreča-Parenzo u 2018. godini. Istu možete preuzeti ovdje.