1. Novosti iz civilnog društva
  2. Objavljen Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima

Objavljen Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima

Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavljuje Poziv za prijavu projekata usmjerenih mladima za financijsku potporu iz raspoloživih sredstava dijela prihoda od igara na sreću i Državnog proračuna za 2019. godinu kojim poziva udruge mladih i za mlade te jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave da sukladno Pozivu prijave projekte koji doprinose podizanju kvalitete života mladih. Opći cilj Poziva je osnaživanje udruga mladih i za mlade te jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave u svrhu podizanja kvalitete života mladih.

Za financiranje projekata u okviru ovog Poziva raspoloživ je iznos od 8.200.000,00 kuna, a ovisno o prioritetnom području, najniži je iznos koji se može zatražiti od 30.000,00 do 50.000,00, dok je najviši iznos od 100.000,00 do 150.000,00 kuna. Prijavitelj može od Ministarstva zatražiti do 100% iznosa za financiranje projekta.

Prijava na Poziv ostvaruje se kroz portal Financijske podrške, na linku: www.financijskepodrske.hr

Rok za podnošenje prijava je do 30. kolovoza 2019. godine.

Povratak na prethodnu stranicu