1. Novosti iz civilnog društva
  2. Objavljen javni poziv za sufinanciranje projekata Saveza Alpe-Jadran

Objavljen javni poziv za sufinanciranje projekata Saveza Alpe-Jadran

Savez Alpe-Jadran (Alps Adriatic Alliance) objavio je Javni poziv za sufinanciranje projekata iz zajedničkog proračuna Saveza. Na javni poziv mogu se javiti udruge, organizacije i institucije koje provode međunarodni projekt u koji su uključene minimalno tri organizacije iz tri regije/države članice Saveza (Austrija, Slovenija, Mađarska i Hrvatska). U Savezu Alpe-Jadran postoje tematske koordinacijske točke (TCP) koje pokrivaju 13 područja: cjeloživotno učenje, energija i okoliš, Europa, gospodarstvo, inkluzija, kultura i umjetnost, ruralni razvoj i etnička baština, ravnopravnost spolova, sport, turizam, visoko obrazovanje, zaštita od elementarnih nepogoda i zdravstvo.

Prijavni obrazac potrebno je ispuniti podacima o projektu na engleskom jeziku, te ga poslati resornoj koordinacijskoj točki najkasnije do 31. ožujka 2018. godine. Prijavni obrazac, sa svim smjernicama i uvjetima za prijavu, kao i popisom i kontaktima koordinacijskih točaka može naći na mrežnim stranicama Saveza http://www.alps-adriatic-alliance.org/downloads/

Za više informacija o natječaju, te o mogućnostima pronalaska partnera za vlastite projekte možete se obratiti resornim koordinacijskim točkama, kao i Istarskoj županiji u Upravni odjel za međunarodnu suradnju i europske poslove na: gordana.sirol@istra-istria.hr

Povratak na prethodnu stranicu