1. Novosti iz udruga
  2. Novi termini volonterskog kampa za očuvanje bioraznolikosti u PP Učka

Novi termini volonterskog kampa za očuvanje bioraznolikosti u PP Učka

Nakon uspješnog kampa održanog u srpnju, u sklopu projekta Učka 360°, udruge Bioteka i Biom u suradnji s JU Park prirode Učka organiziraju još 2 volonterska kampa kojima se možete pridružiti ove godine u sljedećim terminima:

  • 9.8. – 19.8.2018.
  • 24.8. – 7.9.2018.

Misija volonterskih kampova je pružiti utočišta divljim vrstama putem direktnih konzervacijskih akcija te potaknuti ljude da se povežu s prirodom i sudjeluju u njenoj zaštiti. Sudjelovanje na kampu, hrana i voda potpuno su besplatni za sve sudionike, a od vas se traži dobra volja, spremnost na rad i suradnju tijekom sudjelovanja u aktivnostima krčenja zaraslih travnjaka i održavanju kampa.

Prijaviti se možete ispunjavanjem sljedeće prijavnice.

Radne aktivnosti odvijaju se ujutro 8:00 – 11:00 te poslijepodne 17:00 – 19:00.

Spava se u šatorima, a kuha se na logorskoj vatri i plinu.

Sve dodatne informacije dostupne su na stranicama udruga Bioteka i BIOM.

Povratak na prethodnu stranicu