1. Novosti iz udruga
  2. Neafirmirani umjetnici Labinštine dobili svoj prostor na Fortici - mali projekt za bolje sutra

Neafirmirani umjetnici Labinštine dobili svoj prostor na Fortici - mali projekt za bolje sutra

Unaprjeđenje uvjeta za lokalnu umjetničku produkciju kroz osnivanje polivalentnog centra i provedbom različitih kulturnih aktivnosti, Kreativna akademija Labin primjer je kako su ostvarivi zacrtani ciljevi. Uspostavljanje dijaloga između mladih neafirmiranih umjetnika, kulturnih organizacija civilnog društva i lokalne samouprave u kreiranju kulturnih programa te stvaranja kontinuiteta kulturne ponude jedan je od ciljeva te udruge. U sklopu projekta „Osnivanje centra za kulturno stvaralaštvo za neafirmirane umjetnike na području Labinštine“ koji je financiran od strane Zaklade za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva iz sredstava Fonda gradova i općina,  udruga „Kreativna Akademija Labin“ u četvrtak 27.prosinca organizirala je Izložbu slika neafirmiranih umjetnika.

Više fotografija sa same izložbe možete pogledati na njihovoj Facebook stranici .

 

 

 

 

Povratak na prethodnu stranicu