1. Novosti iz civilnog društva
  2. Natječaj iz Programa ruralnog razvoja: Uspostava i uređenje manje infrastrukture

Natječaj iz Programa ruralnog razvoja: Uspostava i uređenje manje infrastrukture

Otvoren je natječaj za tip operacije 8.5.2 „Uspostava i uređenje poučnih staza, vidikovaca i ostale manje infrastrukture“ na koji se mogu prijaviti udruge civilnog društva čije je područje djelovanja usmjereno na zaštitu okoliša i prirode.

Svrha natječaja je dodjela sredstava projektima koji će omogućiti dostupnost rekreacijske, turističke i zdravstvene funkcije šuma (npr. izgradnja poučnih staza, malih rekreacijskih objekata, postavljanje signalizacije, informativnih ploča, skloništa, vidikovaca itd.) u javne svrhe.

Prihvatljiva ulaganja uključuju radove i usluge u vezi s uspostavom i uređenjem staza, odmorišta, vidikovaca, stuba, ljestvi, nadstrešnica, edukacijskih i informativnih ploča, smjerokaza i slično.

Najniža vrijednost potpore je 5.000 eura, a najviša iznosi 100.000 eura uz intenzitet potpore do 100% od ukupnih prihvatljivih troškova projekta.

Rok za prijavu projekta je 1.kolovoza 2018. godine.

Povratak na prethodnu stranicu