2. Nacionalna zaklada raspisala Poziv za iskaz interesa “Znanje bez granica” u 2019. godini

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva raspisala je Poziv za iskaz interesa u području suradnje na razmjeni znanja - "Znanje bez granica" s tri inačice Poziva (A, B, C).

Poziv je namijenjen isključivo udrugama za iskazivanje interesa za suradnju s Nacionalnom zakladom u području razmjene znanja kroz sudjelovanje na međunarodnim skupovima (A) i dolaskom međunarodnih stručnjaka u RH (B).

Poziv je otvoren kontinuirano, do 10. studenoga 2019. godine, ili do iskorištenja planiranoga ukupnog iznosa sredstava od Kn 150.000,00.

Potrebnu dokumentaciju, za pojedinu inačicu možete preuzeti ovdje:

Više informacija možete pronaći na web stranici Financijske podrške.hr