1. Novosti iz civilnog društva
  2. Nacionalna zaklada raspisala natječaj “Naš doprinos zajednici”

Nacionalna zaklada raspisala natječaj “Naš doprinos zajednici”

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva raspisala je natječaj za građanske akcije "Naš doprinos zajednici". Na natječaj se mogu prijaviti jednokratne konkretne akcije isključivo kroz udruge, zaklade i ustanove (škole, vrtići, domovi umirovljenika, knjižnice i drugi) registrirane u RH u kojima se aktivnosti pokreću od strane same organizacije/institucije ili zainteresirane skupine građana koje djeluju u ili pri toj organizaciji/instituciji.

Akcija može trajati najviše 3 mjeseca u razdoblju od 1.rujna 2018. godine, a s rokom izvršenja najkasnije do 31. prosinca 2018. godine.

Visina financijske podrške iznosi do 15.000,00 kuna, a rok za dostavu projektnih prijedloga je do dana 10. svibnja 2018. godine.

 

Povratak na prethodnu stranicu