1. Novosti iz civilnog društva
  2. Nacionalna zaklada raspisala četiri natječaja

Nacionalna zaklada raspisala četiri natječaja

Nacionalna zaklada je raspisala četiri natječaja za dodjelu institucionalnih podrški udrugama koje svojim djelovanjem doprinose demokratizaciji i razvoju civilnoga društva u Republici Hrvatskoj, udrugama koje u prethodnim razdobljima nisu koristile institucionalnu podršku Nacionalne zaklade, udrugama iz Domovinskoga rata u Republici Hrvatskoj koje djeluju na lokalnoj razini i udrugama osoba s invaliditetom koje djeluju na lokalnoj razini.

Institucionalne podrške su specifičan oblik ulaganja Nacionalne zaklade u stabilizaciju i razvoj isključivo udruga registriranih u Republici Hrvatskoj, a ostvaruju se na rok od 3 godine.

Način prijave detaljno je opisan u Uputama za prijavitelje te je iste potrebno dobro proučiti, a rok za prijavu je do 12:00 sati 16. rujna 2019. godine.

Više o uvjetima natječaja možete pronaći na stranicama Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva na sljedećem linku: https://zaklada.civilnodrustvo.hr/

Povratak na prethodnu stranicu