1. Novosti iz udruga
  2. Mini Financijska Akademija za Udruge

Mini Financijska Akademija za Udruge

Bez obzira koju funkciju u udruzi imate, imate li voditelja financija ili ureda ili računovodstveni servis, morate znati osnove upravljanja financijama ako želite svojom udrugom upravljati kako treba. Prijavom u Mini financijsku Akademiju za Udruge pod organizacijom i vodstvom Antonije Šimunković dobit ćete pristup besplatnoj 10 dnevnoj edukaciji o svemu što trebate znati o financijama udruga. Edukacije je on-line, a linkove na 10 praktičnih videa o osnovama upravljanja financijama u udruzi dobit ćete putem e-maila.

Akademija počinje u ponedjeljak, 03.09.2018. godine.

Link za prijavu na besplatnu Mini Financijsku Akademiju za Udruge: https://bit.ly/2BQrYKK

Povratak na prethodnu stranicu