1. Novosti iz civilnog društva
  2. Međunarodni dan volontera u Rojcu

Međunarodni dan volontera u Rojcu

Klub mladih volontera, koji je nastao kao dio partnerstva Volonterskog centra Istra i Udruge ZUM kroz projekt Volontiranje - snaga mladih, dana 05.12.2017. godine u Dnevnom boravku Rojca od 12 do 14 sati obilježava Međunarodni dan volontera. Organizatori volontiranja predstavit će se učenicima/cama koje volontiranje zanima kao dio kulture aktivnog građanstva i/ili kao mogući osobni izbor za razvoj vještina, samopouzdanja, osjećaja smisla, povezanosti s drugima. Predstavljanje je "sajamskog" tipa te će mladi moći obilaziti punktove različitih neprofitnih organizacija i u izravnoj komunikaciji s (mladim) volonterima/kama više saznati o radu organizacija i konkretnim prilikama za volontiranje.

Više možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu