1. Novosti iz udruga
  2. Malim projektom do razvoja lokalne zajednice u Pazinu

Malim projektom do razvoja lokalne zajednice u Pazinu

Društvo Naša Djeca Pazin u svibnju je započelo sa oslikavanjem poligona za igru na Šetalištu Pazinske gimnazije. Radi se o aktivnosti u sklopu projekta "Šetalište - naše zabavno igralište" prijavljenog na natječaj "Mali projekti za bolje sutra" iz 2018.godine, financiranog iz Fonda gradova i općina.

Usprkos lošim vremenskim uvjetima volonteri DND-a Pazin protekla su dva tjedna marljivo farbali, čitali skice, vukli paralele i poteze. Šetalište je pretvoreno u zabavno igralište na kojem je oslikan i poligon za igru djece svih uzrasta  i za sve građane.

U tijeku su pripreme za sljedeću aktivnost odnosno otvorenje poligona za učenike, građane i sve zainteresirane.

Slike i tijek projekta možete pogledati na njihovoj Facebook stranici.

Povratak na prethodnu stranicu