1. Novosti iz civilnog društva
  2. Konferencija o beskućništvu u Puli

Konferencija o beskućništvu u Puli

Gradsko društvo Crvenog križa Pula u partnerstvu sa Udrugom Institut i Hrvatskom mrežom za beskućnike te u suradnji sa Klubom liječenih alkoholičara Stvaranje, Obiteljskim centrom, Zavodom za javno zdravstvo i Općom bolnicom Pula – Odjel psihijatrija povodom Svjetskog dana beskućnika, 10. listopada i dana mentalnog zdravlja, a u okviru 13. Nacionalnog susreta o beskućnicima sa zadovoljstvom Vas poziva na Konferenciju o beskućništvu, te izložbu pod nazivom „ IMAM IME“ fotografkinje Snježane Bratanović.

Otvaramo izložbe je 10. listopada u 9:30 sati na Forumu, a konferencija će se održati nakon otvorenja izložbe u Domu hrvatskih branitelja u Puli, na adresi Dobrilina ulica 4, s početkom u 10,00 sati.

Konferencija je prijavljena Hrvatskoj komori socijalnih radnika, Hrvatskoj liječničkoj komori i Hrvatskoj psihološkoj komori.

Dolazak je potrebno potvrditi do 09. listopada 2019. do 12,00 sati na e-mail prihvatiliste.pula@gmail.com.

Službeni Poziv s programom možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu