1. Novosti iz udruga
  2. Klub mladih ‘Klub 21’ DKC Lamparna poziva mlade koji se bave vizualnim izričajem na izlaganje

Klub mladih “Klub 21” DKC-a Lamparna poziva mlade autore i autorice bez profesionalnog iskustva koji se bave vizualnim izričajem (slikarstvo, kiparstvo, grafika, fotografija, video, novi mediji…) kao i zvučnim instalacijama, performansima i sl., da se prijave za samostalno ili skupno izlaganje u 2020. godini.

Prijava mora sadržavati:

– fotografije 3 rada u jpg formatu i/ili kratki video, zvučni zapis, u skladu s medijem umjetničkog djelovanja.
– kratku izjavu autora o konceptu predloženog rada (do 1 kartice teksta).
– kratki životopis (do pola kartice teksta).

Prijave se podnose na e-mail adresu: lae@pu.t-com.hr, predmet: KLUB 21 – PRIJAVA ZA IZLAGANJE zaključno do 25. listopada 2019.

Radove će odabrati žiri kojeg čine 3 člana Labin Art Expressa XXI, a o rezultatima će prijavitelji biti obavješteni putem e-maila, najkasnije do 9. studenog 2019.

Više možete pogledati ovdje.