1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javno savjetovanje o planu financiranja projekata i programa organizacija civilnoga društva

Javno savjetovanje o planu financiranja projekata i programa organizacija civilnoga društva

Ured za udruge Vlade RH pokreće javno savjetovanje o Godišnjem planu natječaja, javnih poziva i drugih programa financiranja projekata i programa organizacija civilnoga društva u 2018. godini iz Državnog proračuna i inozemnih fondova (Švicarsko-hrvatski program suradnje na smanjenju ekonomskih i socijalnih nejednakosti unutar proširene EU).

Cilj javnog savjetovanja je uključiti organizacije civilnoga društva i drugu zainteresiranu javnost na aktivno sudjelovanje u dodatnom oblikovanju natječaja i općenito dodjelu sredstava kojima se planiraju financirati aktivnosti, projekti i programi od interesa za opće dobro koje provode udruge i druge organizacije civilnoga društva.
 
Javno savjetovanje provodi se putem portala e-Savjetovanja, a rok zaprimanja komentara je do 23. veljače 2018. godine.

Više o savjetovanju možete pronaći na službenoj web stranici Ureda za udruge.

Povratak na prethodnu stranicu