1. Novosti iz udruga
  2. Javni poziv za sudjelovanje u projektu „ Eco – printing: sustainable culture“

Javni poziv za sudjelovanje u projektu „ Eco – printing: sustainable culture“

Udruga ISTARSKO - Ekomuzej iz Vodnjana i Udruga INFORMO pozivaju Vas na sudjelovanje u kreativnim i poučnim radionicama koje će se održati u okviru projekta  „Eco – printing: sustainable culture“. Radionice su namijenjene osobama s posebnim potrebama i marginaliziranim skupinama koje bi kroz radionice stjecale znanja i vještine koje im mogu kasnije koristiti na tržištu rada.

Radionice će se održati tijekom lipnja i srpnja 2018. godine, a projekt je sufinanciran u okviru Javnih potreba u području socijalne skrbi grada Vodnjana- Dignano i Small grants Program 2018 Balkan Museum Network-a.

Prijaviti se možete do 9. svibnja 2018. godine putem e-pošte: Info@istrian.org.

Poziv i program radionica možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu