1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje EU projekata organizacija civilnoga društva

Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje EU projekata organizacija civilnoga društva

Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske je objavio Javni poziv za podnošenje prijava za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2017. godinu.
 
Postupak dodjele i isplate sredstava za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2017. godinu odvija se prema Pravilima za sufinanciranje projekata organizacija civilnoga društva ugovorenih u okviru programa Europske unije za 2017. godinu, a detalji za prijavu nalaze se u Uputama za prijavitelje.
 
Javni poziv otvoren je do 1. prosinca 2017. godine.
 
Više informacija o Javnom pozivu i natječajnoj dokumentaciji možete pogledati ovdje.
 

Povratak na prethodnu stranicu